ÇAĞRI MERKEZİ 0850 223 6933

Hakkımızda

Hakkımızda

2013 yılında perakende pazarına giren NUDO, Türkiye’nin en genç gıda markalarından birisi ama arkasında 48 yıllık gıda tecrübesine sahip Erişler Gıda bulunuyor. NUDO lezzetlerini geliştirirken Erişler Gıda’nın Türk damak tadına hitap eden un ustalığını ve Anadolu geleneğimizden gelen lezzet alışkanlıklarını günümüz insanının beslenme tercihleriyle ve genç kuşakların yeni damak tadı arayışlarıyla harmanladık. İlham noktalarımızdan bir diğeri de elbette Uzakdoğu mutfağından dünya mutfaklarına yayılan ve her kültürde yeniden yorumlanan kıvırcık erişte (noodle) yemek kültürü oldu.

Alanında uzman gıda mühendislerinin 2 yıl süren araştırma-geliştirme çalışmaları sonunda tamamen doğal ve katkısız bir kıvırcık erişte (noodle) lezzetini üretmeyi başardık. NUDO’nun içeriği çok doğal çünkü; içinde sadece un, bitkisel yağ, tuz ve baharatlar bulunuyor. NUDO’ya MSG eklenmemiştir, gıda renklendiricisi, yapay koruyucu, tatlandırıcı, koruyucu katkı maddesi ve yapay aroma gibi doğal olmayan hiçbir şey katılmamıştır. Sadece bugün hassasiyeti arttığı için değil, geçmişten bugüne biz sağlık ve lezzetin pekala birbirini tamamlayan ve destekleyen bir süreç olduğuna inanarak hareket ettik ve ediyoruz.

NUDO soslu serisi; domatesli, geleneksel, körili ve sebzeli çeşitleriyle 70 gramlık bardaklarda ve 80 gramlık poşetlerde soslarıyla birlikte pazara sunuluyor. 300 gramlık 5’li NUDO Sade Sofra’nın içindeyse sos ya da herhangi bir ek malzeme bulunmuyor. NUDO Sofra’nın mükemmel eriştesini arzu ederseniz sadece 2-3 dakika tereyağında çevirerek tüketebilir ya da sebze, tavuk, deniz ürünleriyle harmanlayabilir veya içine istediğiniz sosu katabilirsiniz.

İster bardakta, ister poşette olsun sıcak suyunuz varsa NUDO’yu hazırlamak sadece 3 dakika. Bu pratik ve doyurucu lezzet, günlük koşuşturmaca içinde ihtiyacınız olan öğünü size en hızlı ve en ekonomik şekilde sunuyor. Üstelik bütün NUDO ürünlerimiz GİMDES helal gıda sertifikasıyla piyasaya sunuluyor. İşimize gösterdiğimiz özen ve insanımıza sağlıklı ve güvenilir gıdalar sunma anlayışımız, 2016, 2018 ve 2021 yıllarında Avrupa Lezzet Ödülleri sertifikasıyla tescil edildi.