Hakkımızda

Hakkımızda

Satış ve pazarlamasını Erişler Gıda’nın yaptığı, Özde markalı ürünlerin en yenisi karşınızda: Nudo!

Nudo Kıvırcık Erişte, günlük hayatın koşturmalı temposu içinde lezzetten ödün vermek istemeyenler için adeta bir müjde gibi… 

Tadına doyulmaz özel çeşitlerinin ve Türk damak tadına uygun lezzetinin arkasında ne var diye merak ediyorsanız, Erişler Gıda’nın gıda sektöründe yıllar boyu edindiği kalite, uzmanlık ve deneyimi ile karşılaşacaksınız.

Size sunabileceğimiz en “özde lezzet”e ulaşmak için çok çalıştık, karşılığında alabildiğine doğal bir lezzet elde ettik. Nudo ürünlerinde Türk ve Endonezya’lı gıda mühendislerinin 2 yıl süren araştırma-geliştirme çalışmalarına aktardığı özveri ve emekleri var.

Nudo'nun içinde, birçok hazır gıdada bulabileceğiniz Mono Sodyum Glutamat'ı arasanız bile bulamazsınız. Hele yapay katkılar, boyalar, renklendiricileri hiç bulamazsınız.  

Erişler Gıda olarak yaptığımız bu çalışmanın altına imzamızı gururla atarken Nudo Hazır Kıvırcık Erişte'nin GİMDES tarafından verilen HELAL belgesine sahip olduğunu da ekleyelim. Helal belgesinin kapsamına uygun olarak, Nudo’nun içinde kullanılan malzemelerde sağlığa ve İslami koşullara aykırı hiçbir madde veya uygulamaya yer vermedik.